Poparcie do Rady Powiatu 2014


12.09.2014

Jakub Bronowicki - Wójt gminy Wisznia Mała i kandydat na kolejną kadencję

Gmina nie ma wystarczających środków by realizować duże zadania inwestycyjne, dlatego potrzebujemy pozyskiwać środki z programów Unii Europejskiej, z Powiatu i Województwa. Potrzebujemy dobrej i solidnej reprezentacji w Radzie Powiatu Trzebnickiego, ale także w Sejmiku Dolnośląskim. Ze względu na dotychczasową współpracę, udane wspólnie realizowane przedsięwzięcia zakończone m.in. w ubiegłym roku dużym wyróżnieniem, jakim była nominacja do nagrody pod patronatem Prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego "SuperSamorząd" popieram kandydatkę z Malina - Marzannę Jurzystę-Ziętek. By mieć również wsparcie w Sejmiku Dolnośląskim popieram kandydaturę mieszkańca naszej gminy i jednynego kandyadta z Powiatu Trzebnickiego - Wiktora Lubienieckiego. Partia polityczna nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Liczy się dobra i skuteczna praca, wiedza i kompetencje.

12.09.2014

Dorota Kuleta - sołtys wsi Malin

Marzanna Jurzysta-Ziętek bardzo aktywnie uczestniczy we wszystkich działaniach podejmowanych na terenie naszej wsi. Wiele z nich to jej pomysły i realizacje, które przyczyniaja się do rozwoju Malina, jego zaistnienia w gminie czy powiecie. Jest członkiem Rady Sołeckiej, zawsze przygotowana do zebrań, kompetentna i posiadająca dużą wiedzę. W pełni popieram jej kandydaturę do Rady Powiatu Trzebnickiego. Uważam, że tak jak pracuje dla loklanej społeczności do tej pory, sprawdzi się również jako radna dla całego powiatu. Osobiście liczymy oczywiście na większe wsparcie naszej gminy w powiecie. Głosujmy na Marzannę do Rady Powiatu, lista nr 4 miejsce nr 3. Marzanna -  powodzenia !

12.09.2014

Bożena Kołpak - kierownik SPZOZ Ośrodek Zdrowia w Wiszni Małej

Jestem kierownikiem SP Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wiszni Małej. Marzannę Jurzysta-Ziętek znam jako osobę skuteczną i pracowitą, która z wielkim zaangażowaniem podejmuje się realizacji powierzonych jej zadań. Pani Marzanna od wielu lat działa na rzecz swojej miejscowości, przyczynia się do rozwoju gminy i powiatu.

Wiktor Lubieniecki
Wiktor Lubieniecki
11.09.2014

Wiktor Lubieniecki - dyrektor szpitala im. Św.Jadwigi w Trzebnicy

Marzannę znam od lat. To pracowita i pozytywna osoba. Oboje mieszkamy w gminie Wisznia Mała i razem pracujemy na jej rzecz. Wybór Marzanny do Rady Powiaty Trzebnickiego to gwarancja wielu inwestycji w naszej gminie - w drogi, chodniki, place zabaw i szkoły! Ja będę na nią głosował. Polecam Marzannę Jurzystę-Ziętek, kandydatkę do Rady Powiatu Trzebnickiego.

Michał Jaros
Michał Jaros
11.09.2014

Michał Jaros - poseł na sejm RP

Marzanna Jurzysta-Ziętek - kandydatka na radną w Powiecie Trzebnickim jest osobą pracowitą i kompetentną stale podnoszącą swoje kwalifikacje. Chętnie angażuje się w sprawy społeczne i polityczne. Poparcie jej kandydatury to dobry wybór zapowiadajacy rozwój i współpracę w powiecie. Głosujmy na ludzi, którzy z zapałem i zaangażowaniem pracują dla dobra ogółu.

Robert Adach
Robert Adach
10.09.2014

Robert Adach - starosta trzebnicki, przewodniczący PO w powiecie trzebnickim

Marzanna z wielką determinacją zabiega o ważne sprawy swojej małej ojczyzny. Potrafi w sposób sympatyczny i pozytywny skupiać mieszkańców gminy wokół różnych ciekawych projektów i inwestycji. Przegląd zespołów ludowych w Malinie, przebudowa drogi Kryniczno-Malin-Ligota Piękna to tylko wybrane działania, o które zabiegała Marzanna.

Piotr Lech
Piotr Lech
10.09.2014

Piotr Lech - starosta milicki, sekretarz regionalny PO

Marzanna jest osobą niezwykle merytoryczną, twórczą, z jasną wizją rozwoju swojej wspólnoty. Stąd jej skuteczne zabiegi o włączenie powiatu trzebnickiego w budowany system tras rowerowych na Dolnym Śląsku (razem z powiatem milickim) i działania na rzecz włączenia Wiszni Małej do aglomeracji wrocławskiej. Jest także podporą Platformy Obywatelskiej w powiecie trzebnickim, będąc jedyną kobietą w jej zarządzie. Współpraca z nią to przyjemność.

Małgorzata Ottenbreit
Małgorzata Ottenbreit
10.09.2014

Małgorzata Ottenbreit - Przewodnicząca Rady Gminy Wisznia Mała

Popieram kandydaturę Marzanny Jurzysty-Ziętek. Od kilku lat obserwuje jej działalność na rzecz naszej społeczności. Pani Marzanna zawsze zaznacza, że najważniejsza jest dobra współpraca pomiędzy mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi a urzędem gminy, wtedy tylko szybko i skutecznie można realizować dobre pomysły. Podoba mi się jej otwartość i chęć współpracy, zachęcam do oddania swojego głosu właśnie na nią!

Andrzej Podrez
Andrzej Podrez
09.09.2014

Andrzej Podrez - administrator lokalnych portali internetowych

Poznałem Marzannę gdy jako pierwsza wyraziła chęć współpracy przy tworzeniu w gminie Wisznia Mała sieci małych portali informacyjnych. Jest osobą nietuzinkową. Zaangażowana we wszystko co się dzieje w Malinie lub co Malina dotyczy - jest członkiem Rady Sołeckiej Malina, Liderem Odnowy Wsi Malin i administratorem portalu Malin - Malin.org.pl. Jej aktywność nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do spraw Malinian. Interesuje się naszym regionem i działa na rzecz jego rozwoju od wielu lat. Uważam, że Marzanna Jurzysta-Ziętek jest najlepszą kandydatką do Rady Powiatu Trzebnickiego z okręgu nr 2 (Wisznia Mała, Zawonia).   Andrzej Podrez - Wisznia Mała.net

Marek Łapiński
Marek Łapiński
20.08.2014

Marek Łapiński - poseł na sejm RP

Od wielu lat współpracuję z Marzanna Jurzysta-Ziętek - kandydatka na radną w Powiecie Trzebnickim i jestem przekonany, że jest ona fachowo i merytorycznie przygotowana do sprawowania funkcji radnego Rady Powiatu Trzebnickiego. Przed nami wybory samorządowe – czas, kiedy wielu z kandydatów na radnych zabiega o Państwa głosy. Warto wybrać najlepszych, tak by w Radzie Powiatu Trzebnickiego szansę sprawdzenia się mieli tacy ludzie, jak Marzanna!